Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Пам’яті лікаря і вченого

Пам’яті лікаря і вченого

Колектив Запорізького державного медичного університету у глибокій скорботі: після важкої хвороби відійшов у Вічність легенда вітчизняної урології, блискучий діагност і хірург, чудовий лектор, фундатор кафедри урології ЗДМУ, людина, чий внесок у становлення і розвиток університету важко переоцінити – доктор медичних наук, професор Віктор Іванович Бачурін.

З його легкої руки в Запорізькому медичному інституті у 1976 році був організований самостійний курс урології, який незабаром переріс у кафедру і 38 років, аж до 2014 року Віктор Іванович очолював її, плекаючи свою, «бачурінську» школу урологів – визнану не лише в Україні, а й далеко за її межами. Професор Віктор Іванович Бачурін виховав не одне покоління лікарів-урологів, під його керівництвом захистилися один доктор і вісім кандидатів наук. А кількість пацієнтів, яким він повернув здоров’я і життя, давно обчислюється десятками тисяч.

Ім’я вченого уже стало брендом, воно внесене до енциклопедичного словника «Діячі вітчизняної хірургії» та в «Енциклопедію Сучасної України». Віктор Іванович має відзнаку ЗДМУ за 50 років сумлінної роботи в університеті, про що свідчить єдиний запис у трудовій книжці.

Віктора Івановича Бачуріна любили і поважали всі, з ким зводила його доля. Здається, Віктору Івановичу все вдавалося легко, і від однієї лише його присутності пацієнтам ставало легше. Здається, від його дотепності, веселої вдачі хвороба відступала.

Нині вона не відступила.....

Важка втрата для всіх нас!

Ректорат, професорсько-викладацький склад, студентство і співробітники Запорізького державного медичного університету поділяють біль непоправної втрати і висловлюють щире співчуття рідним,  близьким і всім, хто знав професора Віктора Івановича Бачуріна.

 

 

20.07.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR