Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Співпраці ЗДМУ  з Медичним Університетом Стамбула – міцніти

Співпраці ЗДМУ з Медичним Університетом Стамбула – міцніти

У Запорізькому державному медичному університеті та міській клінічній лікарні №5 екстреної та швидкої медичної допомоги побував нейрохірург з шпиталю університету Коч у Стамбулі, (Туреччина) та  «American Hospital» доцент Онур Яман.

Гостя прийняв ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник. Йшлося про подальший розвиток наукових та практичних зв’язків між університетами. Планується широко налагоджувати обмін молодими спеціалістами, спільно організовувати симпозіуми, проводити майстер- класи.

Один з таких майстер- класів, а саме – складне хірургічне втручання на хребті,   нейрохірург Онур Яман  провів спільно із доцентом кафедри медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії, завідувачем нейрохірургічним відділенням міської клінічної лікарні №5 екстреної та швидкої медичної допомоги Дмитром Івахненком. Пацієнтка, котра хворіє на сколіоз і страждала від нестерпного болю, почувається добре і заново вчиться ходити. Онур Яман провів ряд консультацій серед пацієнтів із захворюваннями хребта. Він високо оцінив професійний рівень запорізьких колег і висловив сподівання на подальшу співпрацю.


 

6.07.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR