Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Медичний коледж ЗДМУ зустрічає абітурієнтів

Медичний коледж ЗДМУ зустрічає абітурієнтів

Гаряче абітурієнтське літо завітало і в медичний коледж ЗДМУ. З другого липня тут триває прийом документів від вступників, які хочуть  здобути освіту за спеціальностями «Медсестринство» та «Фармація», щоб у подальшому працювати за цим фахом, або ж зробити його сходинкою до вищої медичної освіти.

За словами відповідального  секретаря приймальної комісії коледжу Аліни Маляренко, уже прийняли документи від 28 абітурієнтів, бажаючих вивчати фармацію і від 29, налаштованих на медсестринство. «З кожним уважно бесідуємо, - каже Аліна Миколаївна, - багато приходять з батьками, адже вони ще діти,  треба докладно  пояснити, з чим зустрінуться під час навчання, щоб вибір був мотивованим і менше спіткало розчарувань. У переважній більшості подають заяви вступники із Запорізької, Дніпропетровської областей, з  підконтрольної Україні території Донеччини. Згодом приєднаються й з інших регіонів, звідки  традиційно приїздять наші майбутні студенти».

Вступаючи в коледж, молоді люди уже цікавляться  своєю майбутньою перспективою, а відколи навчальний заклад став підрозділом ЗДМУ,  для них  відкрилися привабливіші  можливості: випускники медичного коледжу за спеціальністю 223 «Медсестринство» мають право вступу до Запорізького державного медичного університету на ІІ курс для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», а за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» - за спеціальностями «Фармація, промислова фармація» та «Технологія парфюмерно-косметичних засобів» за скороченою програмою навчання. І багато вступників цим   користаються.

Подати документи – це перший крок, наступний випробувальні іспити. «За умовами вступу, вони почнуться з 16 липня, - говорить відповідальний секретар приймальної комісії. – Затверджено графік, є положення і програма. Уся довідкова інформація до уваги абітурієнтів  розміщена  на стенді. Шістнадцятого  липня вони складатимуть тестовий іспит з біології, дев’ятнадцятого  – з української мови -  також тести.  Програмою передбачено випробовування за обсягом знань дев’ятого класу».

А поки що триває прийом документів, надходять нескінченні запитання батьків, які хвилюються більше від дітей. Звична картина – абітурієнтський липень. Нехай усім пощастить з вибором і щасливою стане дорога до омріяної професії!

 

5.07.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR