Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
До ювілею ЗДМУ - ювілейне видання

До ювілею ЗДМУ - ювілейне видання

Випереджаючи час!

Ні грама перебільшення у назві – колектив Запорізького державного медичного університету звик усю свою діяльність орієнтувати на майбутнє. І святкове видання про університет, його кафедри і структурні підрозділи також зорієнтоване на майбутнє, щоб прийдешні покоління знали своїх попередників, їх справи,  досягнення і мрії.

Гарно ілюстрована книга, подарункове видання, дає повне уявлення про сьогоднішній стан наукових і навчальних колективів, про особистості, котрі творили і творять добре ім’я ЗДМУ в Україні і світі.

- Нам є чим пишатися, - підкреслює ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Юрій Михайлович Колесник. - ЗДМУ здобув славу одного з найкращих університетів країни, відомого в Україні і світі своїми традиціями, великим науковим потенціалом та перспективами і займає лідируючі позиції на ринку освітніх послуг.  Професорсько-викладацький склад вузу відзначається не лише мудрістю і досвідом, а й подвижницькою діяльністю і щедрим талантом передавати молодим поколінням медиків науку та майстерність лікувати. Вчені і практикуючі лікарі Запорізького медуніверситету є першопрохідцями у таких важливих галузях, як транcплантологія та ендопротезування. А завдяки високотехнологічним розробкам запорізьких вчених-фармацевтів Україна за рівнем розвитку фармацевтичної галузі та потенціалом вітчизняних виробників медичних препаратів не поступається багатьом європейським країнам.

Дуже важливо, що нам вдалося не тільки зберегти кращі досягнення вітчизняної системи медичної освіти, а й модернізувати її згідно з вимогами, які диктуються часом, бурхливим інформаційним простором, новітніми технологіями, зростаючими суспільними потребами та входженням України до європейського і світового співтовариства.

За минулі десятиріччя у вузі склалося блискуче співтовариство учених і викладачів, підготовлені десятки тисяч висококваліфікованих фахівців. В Запорізькій області, та й по всій Україні складно знайти лікувальну установу, де б не працювали наші випускники. Пройшовши важкі роки наполегливої праці, напружених пошуків, складних іспитів вони стали достойними представниками нової генерації медиків і досягають вершин професійної майстерності. Запорукою їхніх успіхів стають глибокі та системні знання, здобуті в університеті.

Щиро радий можливості привітати авторитетний професорсько-викладацький колектив, студентів і випускників Запорізького державного медичного університету зі славними ювілеями. А подарунком для усіх нас є це видання – про кафедри і структурні підрозділи. І про людей, які творять наш УНІВЕРСИТЕТ, - додав Юрій Михайлович.

Ознайомитися з електронним варіантом книги "ЗДМУ: випереджаючи час" можна за посиланням (завантажити) 

 

 

5.07.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR