Делегація ЗДМУ в Чехії

Делегація ЗДМУ в Чехії

Делегація Запорізького державного медичного університету взяла  участь у семінарі «Управління якістю у вищих навчальних закладах»  (в рамках проекту «Підтримка покращення якості вищої освіти в Україні», який фінансується урядом Чеської республіки).

Семінари проходили у формі бесід як обмін досвідом. Доктор наук Ярослав Міллер, ректор Університету Палацького в місті Оломоуц, поділився  баченням системи навчання та прогнозом майбутнього освітньої системи. З низкою доповідей виступили також керівники  ректорату університету.

Участь в роботі семінару виявилася плідною й результативною. Учасники проекту побували на  факультетах університету, зокрема, найяскравіші враження отримали під час екскурсій до медичного та природознавчого факультетів, ознайомились з особливостями навчального процесу, оглянули навчальні аудиторії, бібліотеки, лабораторії та оцінили високоякісне обладнання.

Чеські колеги налаштовані на  співробітництво зі ЗДМУ, мають намір продовжувати працювати у рамках мобільності студентів. Пан Ярослав Міллер, зокрема, підкреслив, що вони дуже зацікавлені у співпраці з молодими та амбіційними українськими науковцями.

26.06.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar