Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ЗДМУ єднає континенти

ЗДМУ єднає континенти

Цими днями на території Запорізького державного медичного  університету можна було зустріти гурти поважних людей в ошатному вбранні -  гостей з Республіки Індія.  Серед них були молоді, а також особи досить старшого віку, усі  почувалися комфортно, гуляли територією, зустрічалися з членами ректорату, оглядали навчальні корпуси, аудиторії, побували в анатомічному музеї, і, звичайно, у студентських гуртожитках, де мешкають їхні діти й земляки.

Така картина  типова  для нашого університету, адже представництво  студентів Республіки Індія серед усіх іноземних громадян, які навчаються в університеті, є найпотужнішим. Медична освіта, отримана в ЗДМУ, високо поціновується в країні, а фахівці, які приїздять на батьківщину з дипломами нашого вишу, отримують престижну роботу і швидко досягають професійної кар’єри.

Добра слава про Запорізький державний медичний університет  передається з вуст в уста, особливо серед медичної спільноти, є випадки, коли до нас приїздять навчатися не лише діти – онуки колишніх наших студентів. І це є найяскравішим підтвердженням  високої престижності  ЗДМУ в Індії.

Цього разу  в університет завітала ціла делегація –  батьки випускників, щоб розділити з дітьми щасливу подію – побувати на врученні дипломів.  Приїхали також   батьки майбутніх студентів, які, перш ніж споряджати дітей в незнайому країну,  побажали на власні очі познайомитися з навчальним закладом. Серед поважних гостей -  доктор  Лаям Рамамурті, професор фізичних наук Університету Шрі Венкатешвари м. Тірупаті, штат Андхра-Прадеш ( Індія), який перетнув тисячі кілометрів через континенти разом з дочкою – доктором  Лаям Аніта,  професоркою  біохімії  Університету принцеси Нури бінт Абдулрахман ( м. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія).

Пан професор Лаям Рамамурті, попри свій поважний вік, йому 81 рік, з допитливістю вченого цікавився вишем, бадьоро крокував територією студентського містечка поруч з онуком, уже дипломованим спеціалістом, пишався, що він продовжить їхню медичну сімейну династію,  і гідно прославить їхній рід.

З дорогими гостями зустрілися – ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник, перший проректор, доцент Микола Авраменко. Бесіда виявилася теплою і приязною. Юрій Михайлович розповів про університет, наукові здобутки колективу, про давні дружні стосунки між нашим навчальним закладом й Індією,  які дедалі зміцнюються через  спілкування молоді, яка до нас приїздить опановувати медицину. Триває взаємообмін  освітнім, культурним надбанням народів. Гостям вручили на згадку подарунки, особливо вони зраділи пам’ятному ювілейному виданню  про ЗДМУ. Фотографувалися на пам’ять, а у індійському культурному Центрі, який  здався їм частинкою батьківщини в університеті, смакували запашним чаєм. 

 

 

25.06.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR