Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ЗДМУ став офіційним референтним центром "CARL ZEISS" в Україні

ЗДМУ став офіційним референтним центром "CARL ZEISS" в Україні

     Відповідну угоду сьогодні підписали ректор Запорізького державного медичного університету, професор Юрій Колесник та директор  ексклюзивного партнера "CARL ZEISS" в Україні - компанії «OPTEC» - Оксана Данилюк. 
     - Ми пишаємося, що ви обрали нас для співпраці, - підкреслила Оксана Данилюк. – Надіємося, що за допомогою нашої техніки ви скажете нове слово в науці. 
     Співпраця ЗДМУ з одним з найкращих виробників високоякісної оптики у світі - "CARL ZEISS", - почалася ще у вісімдесяті роки минулого століття. Тоді університет придбав найсучасніші на той час мікроскопи та мікротоми просто з виставки.  Нині в навчальній і науково-дослідній роботі широко використовуються мікроскопи Primo Star  цього бренду, що гарантує високу якість і точність досліджень. 
     - Ваш університет справді унікальний, ви маєте обладнання, яким не можуть похвалитися інші медичні вузи, - відзначила після знайомства з університетом, відвідин лабораторій та університетської клініки керівник відділу біологічних технологій та клінічної патології компанії «OPTEC» Зінаїда Сміла. 
     Підписання угоди про  референтний центр знаменує новий вид взаємин з фірмою "CARL ZEISS". Створення референтного центру дозволить проводити семінари, тренінги, навчання науково-педагогічних працівників університету, інтернів, аспірантів, практичні курси для лікарів-практиків. 
 
12.06.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR