Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Державна атестація у фармацевтів

Державна атестація у фармацевтів

Сьогодні близько 60 майбутніх провізорів складали комплексний іспит з трьох дисциплін: фармацевтичної хімії, фармакогнозії та клінічної фармації. Запорізька фармацевтична школа відома в усій Україні, і марку вишу треба тримати, тому державна екзаменаційна комісія прискіпливо оцінювала кожну відповідь.

«Якістю підготовки наших студентів задоволений, - відзначив голова ДЕК, завідувач кафедри органічної і біоорганічної хімії, доктор фармацевтичних наук професор Сергій Коваленко. - Більшість з них продемонстрували високий рівень і можуть працювати в практичній фармації. Це був класичний іспит, але крім цього відбувся ще й захист двох дипломних робіт– Юлії Синиці з кафедри фармацевтичної хімії і Чауш Саріє Сири з кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки. Дівчата захистились на «відмінно».

До захисту дипломних робіт допускають лише тих, хто має високий середній бал з усіх предметів. Діє жорсткий відбір. Ще 15 студентів захищатимуть свої роботи під час державних іспитів».

Попереду у випускників-фармацевтів – комплексний екзамен з технології ліків та управління економікою фармації
 

7.06.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR