Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Англомовні підручники подарували бібліотеці ЗДМУ

Англомовні підручники подарували бібліотеці ЗДМУ

Вже втретє Association “NEO INSTITUTE OF MEDICAL SCIENCES AND TECHNOLOGY LIMITED” дарує ЗДМУ фахову англомовну літературу видавництва “Elsevier”.  800 примірників найсучасніших підручників  - видавництва 2017 року, - на суму майже 30 тисяч доларів передали науковій бібліотеці керівники асоціації - Дів’я Сунітха Радж і Радж Радж.

- Такої літератури немає в жодному іншому університеті України, - запевнила Дів’я Сунітха Радж. – Вона дуже знадобиться у навчанні не лише нашим, індійським, студентам, а й усім студентам ЗДМУ.

Ректор Запорізького державного медичного університету професор Юрій Колесник та перший проректор Микола Авраменко щиро подякували індійським партнерам за цінний подарунок.

З “NEO INSTITUTE OF MEDICAL SCIENCES AND TECHNOLOGY LIMITED”  Запорізький державний медичний університет співпрацює вже більше 20 років. Фірма NEO супроводить індійських студентів від вступу і аж до успішного складання ліцензійного іспиту в Медичній Раді Індії.  Впродовж 2017-2018 навчального року семеро професорів з медичних ВНЗ Індії читали лекції у ЗДМУ індійським студентам з окремих аспектів медицини,  поширених в республіці хвороб, лікування специфічних захворювань.

4.06.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR