Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студенти – волонтери ЗДМУ відкривають серця дітям

Студенти – волонтери ЗДМУ відкривають серця дітям

Під  гаслом «Подаруй дитині радість» більш як півроку  в ЗДМУ діє безстроковий благодійний проект, започаткований Клубом студентської художньої самодіяльності, редакцією радіогазети «Пульс» та Студентською радою.

На рахунку студентських волонтерів багато важливих і корисних справ. Наприклад, відвідини  вихованців  дитячих будинків «Сонечко» та «Надія». Майбутні медики, фармацевти  спілкувалися  також з маленькими пацієнтами обласного тубдиспансеру. Ці зустрічі  завжди  проходили дуже душевно і щиро. Щоразу  студенти переконувалися, що важливість  волонтерської  діяльності важко переоцінити, її потребує дуже багато людей навколо, надто ж – знедолене дитинство. Тому прагнули  передати  малечі сиротинців  частку свого тепла, наповнити  години перебування з ними веселими іграми,  яскравими і радісними розвагами.

Зустріч студентів університету з вихованцями комунальної установи «Запорізький дитячий будинок-інтернат» ЗОР  для хлопчиків з розладом розумового розвитку стала поштовхом до створення  нового  проекту, який підтримало вже багато і студентів, і співробітників нашого навчального закладу. Назвали його «Подаруй  дитині радість».

«Весна іде – весні дорогу!», «Доктор Айболить навчить зі спортом дружить!», «Музика і пісня радість всім несе!» - це лише  останні тематичні зустрічі з вихованцями будинку-інтернату, а їх було і планується попереду  ще багато. Та найголовніше, що  наших юнаків та дівчат там завжди чекають. Не тільки тому, що вони приїздять з подарунками, солодощами. Студенти-волонтери наповнюють життя дітей цікавим змістом: малюють з ними, читають і пишуть, проводять різноманітні конкурси, спортивні ігри, вчать вірші та пісні.

А  сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, їхня  зустріч була особливо яскравою, радісною.  Світилися щастям  дитячі оченята, кожен намагався показати свої здібності, бути найактивнішим у хороводі, поспівати  гуртом.  А наші  дівчата раділи,  що цього дня  подарували своїм підопічним справжнє літнє  свято.

Особисто мені дуже приємно, що в нашому університеті навчаються такі  молоді люди з доброю душею і з відкритим до чужої біди серцем. Хотілося б перелічити їхні імена, але це просто неможливо, та ми вдячні кожному за підтримку, розуміння, небайдужість і щирість. Проект «Подаруй дитині радість!» продовжується. Приєднуйтеся, давайте творити добро разом!

Людмила Богуславська,
старший викладач кафедри мовної підготовки ЗДМУ, куратор Клубу студентської художньої самодіяльності

 

1.06.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR