Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
«Крок 2»: побажаймо успіху фармацевтам!

«Крок 2»: побажаймо успіху фармацевтам!

Сьогодні в ЗДМУ ліцензійний іспит «Крок 2. Фармація, Крок2. ТПКЗ» складало більше 150 вітчизняних та іноземних студентів, які на I фармацевтичному факультеті вивчають  спеціальності «Фармація» та «Технології парфумерно – косметичних засобів», а на III медичному – спеціальність «Стоматологія».

«Випробування  серйозне і відповідальне , - зазначила заступник декана I фармацевтичного факультету, кандидат фармацевтичних наук, доцент Людмила Черковська. – Воно є   підсумком   п’ятирічного навчання наших студентів. Їм потрібно набрати 60,5 бала із  200 тестових запитань, які обіймають програму семи навчальних дисциплін. Хто не справиться, їх очікує відрахування  – державні іспити можуть складати, але диплом вони не отримають,  доведеться зробити повторну  спробу через рік. Торік такі випадки були, ці студенти зараз знову прийшли писати тести».

Але Людмила Григорівна переконана, що випускники з честю подолають цей рубіж.  «Адже ми готували їх  упродовж всього поточного року, а насправді така підготовка почалася іще на третьому курсі, - говорить заступник декана. -  Усі випускаючі кафедри: фармакогнозії фармакології та ботаніки, управління і економіки фармації, медичного та фармацевтичного правознавства, фармацевтичної хімії, технології ліків,  клінічної фармакології, фармації, фармакотерапії і косметології мають зразки тестів, за якими послідовно працювали зі студентами. Детально розбирали завдання під час лекцій, додаткових занять. Так що несподіванок для них не повинно бути. Запитаннями формату «Крок 2» тренували випускників також до і після виробничої практики. Що вже казати про останніх два форс – мажорних тижні, коли студенти навіть у свої вільні дні приходили на кафедри і завжди отримували необхідні консультації. Ми бачимо перед собою зрілих спеціалістів, відповідальних за свою долю, професію».

Приємно було бачити перед початком іспиту серед студентів їхніх викладачів, представників деканатів, уже сама їхня присутність заспокоювала молодь: все у нас складеться добре!

 

31.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR