Кроки  співпраці ЗДМУ  з в’єтнамським Університетом  Хюе

Кроки співпраці ЗДМУ з в’єтнамським Університетом Хюе

У рамках співпраці над проектом  із впровадження технології D-PBL навчання та навчання на медичних помилках, представники Запорізького державного медичного університету побували в Університеті медицини та фармації Хюе (В'єтнам).

Проект зараз перебуває на третьому році реалізації. До цього часу потужна частина роботи була виконана шістьма університетами-партнерами України, Казахстану та В'єтнаму в рамках адаптації педіатричних кейсів та створення нових віртуальних пацієнтів з постійною допомогою університетів програмних країн.

Після урочистого відкриття зустрічі й привітання ректора Університету Хюе почалася активна робота.  Усі партнери звітували про досягнення та результати: завершені робочі пакети та деліверабли, поширення та сталий розвиток проекту.

Останній день заходу був присвячений  двостороннім зустрічам між партнерами. Цього дня, зокрема, було прокладено міст співпраці між ЗДМУ та Університетом Хюе. Координатор проекту від ЗДМУ Олена Фурик, доцент кафедри інфекційних хвороб, та менеджер проекту від ЗДМУ Альона Павленко, фахівець відділу міжнародних зв’язків, мали особисту зустріч з проректором університету Хюе. В результаті її був підписаний Меморандум про взаєморозуміння з боку В’єтнамської освітнього установи для співпраці в освітній та науковій сферах. Проректор передав вітання ректору ЗДМУ та запросив його на щорічну медичну конференцію в грудні 2018 року.

Завдяки чудовій організації, теплому прийому та активності всіх учасників, проектна зустріч мала великий успіх.

 

23.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar