Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студентська рада  подякувала активістам – випускникам

Студентська рада подякувала активістам – випускникам

Чергове засідання Студентської ради  ЗДМУ розпочалося приємною нотою відзначення випускників, які цього року прощаються з університетом, а упродовж навчання брали активну участь в роботі органу студентського самоврядування  й первинної профспілкової організації співробітників та студентів ЗДМУ.

Грамоти отримали активісти, імена яких добре знає студентська спільнота -  Марія Проценко - донедавна голова культурно-масового сектору, Олексій Ткачов - профорг медичних факультетів, Вікторія Глушко -  відповідальна за поселення та проживання в гуртожитку ЗДІА №1 (вул. Добролюбова, 22), Вікторія Орлова -  відповідальна за оздоровлення студентів та Анастасія Жабровець  -  відповідальна за поселення та проживання в гуртожитку ПАТ "Запоріжсталь" (вул. Добролюбова, 25).

На цьому засіданні  всі голови секторів Студентської ради відзвітували  про  виконану  роботу, проекти, які вдалося успішно втілити в життя та ділились планами на майбутнє. Відзначали, що  період навчального року, який добігає кінця, був надзвичайно продуктивним,  сектори  працювали з високою віддачею,  а серед  представлених на різних рівнях проектів є  гідні  найвищої оцінки. Наприклад, про наш університет і його  Студраду знають  уже й у далекому зарубіжжі  -   Артем Кречман розповів на засіданні  про недавню  поїздку в Нідерланди та вступ у Європейську студентську фармацевтичну асоціацію.

Про загальний вектор розвитку самоврядування та плани на майбутнє вів мову  заступник голови Студентської ради  Дмитро Тимофіїв, а її голова Георгій Подлужний, підсумовуючи порушені на засіданні питання, підкреслив, що наразі головною справою є успішне завершення навчального року, гарні результати  літньої  сесії.

 

16.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR