Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Німецький професор Карл Г.Штеффенс – гість ЗДМУ

Німецький професор Карл Г.Штеффенс – гість ЗДМУ

Запорізький державний медичний університет приймає гостя – професора Нойбранденбурзького (Німеччина) Університету прикладних наук Карл Г.Штеффенса. Вчений займається дослідженням проблем мікробіології на кафедрі харчових технологій, викладає цю науку студентам. Його візит у ЗДМУ проходить у рамках угоди про  співробітництво між нашим та німецьким навчальними закладами. Німецькі колеги  співпрацюють з кафедрою органічної та біоорганічної хімії нашого університету.

Професор Карл Г. Штеффенс у нашому виші вперше,  учора зустрічався із членами ректорату ЗДМУ, з інтересом знайомився з науковою та навчальною роботою кафедр фізичної та колоїдної хімії, фармацевтичної хімії, органічної та біоорганічної хімії, токсикологічної та неорганічної  хімії, а також побував в Університетській клініці ЗДМУ.

Вчений мав розмови з молодими науковцями, студентами. Сьогодні великому студентському загалу прочитав відкриту лекцію на тему: «Резистентність антибіотиків в навколишньому середовищі та харчовому ланцюгу: небезпечний зв’язок».

Протягом подальшого перебування в ЗДМУ німецький професор відвідає мікробіологічні кафедри, навчальний медико–лабораторний центр університету. Він також візьме участь у науковій конференції, яка відбудеться 17 травня. На цьому науковому форумі презентуватимуть свої дослідження дві студентки ЗДМУ, які побували в Нойбранденбурзькому Університеті прикладних наук і працювали над спільним проектом з німецькими колегами.

Гість побуває в знакових  місцях Запоріжжя, ознайомиться з історією нашого краю.


 

15.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR