Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Олімпіада з офтальмології – у нас друге місце в Україні!

Олімпіада з офтальмології – у нас друге місце в Україні!

Урожайною на відзнаки і призові місця виявилася весна цього року. Майже в  усіх олімпіадах Всеукраїнського рівня студенти нашого університету показують високі результати і привозять нагороди.  

Із Одеси повернулася студентка п’ятого курсу першого медичного факультету ЗДМУ Яна Мовчан, яка брала участь у  II етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади з офтальмології. Її участь у випробуваннях такого високого рівня, які проходили в Одеському національному медичному університеті, була вельми вдалою – посіла на олімпіаді друге місце! Ось її розповідь:

«Цього року я вдруге брала участь у Всеукраїнській олімпіаді, яка знову проходила в Одесі, організовувала її кафедра офтальмології ОНМУ на базі знаменитої Філатовської клініки. Торік у підсумку посіла шосте місце, тепер – друге. Перше дісталося учаснику з Одеси, а друге ми поділили зі студенткою з Києва, вважаю це непоганим здобутком. Хочеться подякувати передусім викладачам, які працювали з нами, зокрема, доценту кафедри офтальмології Людмилі Едуардівні Саржевській, яка вела у нас на четвертому курсі цикл. Мені дуже подобалося займатися цією дисципліною, особливо,  на кафедрі і у третій міській клінічній лікарні, коли вивчали методи  досліджень і мені доручали виконували найпростіші з них.

Тож на олімпіаду я поїхала достатньо підготовленою. Завдання перед учасниками були вельми складними – пройти комп’ютерне тестування, розв’язати кросворд, написати твір про сучасні методи діагностики в офтальмології та їх можливості, а також продемонструвати практичні навички, провести діагностику на слайдах. Усе відбувалося цікаво, динамічно, було приємно  упевнено почуватися, маючи досить ґрунтовні знання.

Мені дуже подобається офтальмологія, особливо рефракційна хірургія, хотілося б займатися нею досконало і в подальшому працювати в цій галузі".

 

15.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR