Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

У програмі «Завтра.UA» ЗДМУ здобув перше місце серед медичних вишів!

Визначено переможців стипендійної програми Фонду Віктора Пінчука " Завтра. UA" 2017/2018 років. Цього року від ЗДМУ переможцями програми стали одразу вісім студентів! Це небувала перемога у інтелектуальній змагальності. Ось вони, наші переможці: Джаміля  Аравіцька, Ольга Гліва, Віталій Плохушко, Дмитро Соколовский, Віктор Павліченко, Лілія Давигора, Надія Михайленко, Марія Проценко.  Уже двічі поспіль перемагають у цій престижній програмі Джаміля Аравіцька та Ольга Гліва.

Таким чином, за результатами конкурсу в «Завтра.UA» цього року наш університет посів друге місце серед усіх вищих навчальних закладів України і перше – серед медичних! Це престижний, достойний результат, привітаймо з перемогою наших друзів!

Загалом в Україні 100 студентів стали переможцями програми та незабаром приєднаються до спільноти стипендіатів. Протягом року вони отримуватимуть щомісячну стипендію розміром 2 240 гривень, а також матимуть можливість відвідати молодіжний форум «Завтра.UA», взяти участь у зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та долучитись до інших проектів Фонду.
Стипендіати представляють 19 міст України та навчаються у 45 закладах вищої освіти, серед яких 39 є партнерами програми Завтра.UA.

Принагідно варто згадати, що першовідкривачем стипендійної програми «Завтра.UA» у ЗДМУ став випускник нашого університету, нині молодий вчений Іван Дарій. Три роки тому він успішно пройшов усі три тури програми з конкурсною роботою "Особливості застосування тромболітичної терапії у хворих мозковим ішемічним інфарктом" і набрав 86,42 бали - це було переможне друге місце серед всіх учасників. Іван двічі ставав стипендіатом цієї програми. Йому довелося пізнати масу позитивних емоцій і відкрити нові горизонти в науці й спілкуванні.  Іван Дарій хоче, щоб ці відчуття довелося пережити якомога більшій кількості студентів нашого університету, тому він всіляко допомагає їм повірити в себе, а результат навіч – кількість стипендіатів «Завтра.UA» в ЗДМУ з року в рік зростає!

Пишаємося нашими студентами й сподіваємося, що й надалі талановита креативна молодь ЗДМУ братиме участь у "Завтра. Ua" та інших конкурсах і досягатиме нових висот!

 

11.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR