Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Випускникам-бюджетникам  - гарантоване перше робоче місце

Випускникам-бюджетникам - гарантоване перше робоче місце

Комісія зі сприяння працевлаштуванню випускників запропонувала перше робоче місце на вибір кожному шестикурснику, що навчається за кошти державного бюджету. А таких у Запорізькому державному медичному університеті більше трьохсот. 
 
Попередньо ректорат ЗДМУ провів велику підготовчу роботу з Департаментами охорони здоров’я обласних держадміністрації,  отримав переліки вакансій по кожній області, систематизував їх і підготував пропозиції для випускників. Вакансій виявилося значно більше, ніж самих випускників. З кожним студентом зокрема проведено підбір майбутнього місця працевлаштування, в тому числі, з урахуванням рейтингового балу. Чимало шестикурсників подбали самостійно про пошук роботи і принесли гарантійні листи від закладів охорони здоров’я Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Хмельницької, Херсонської областей. Всі вони будуть зараховані на навчання в інтернатуру за бюджетні кошти, звісно, після успішного складання ліцензійного іспиту «КРОК-2» та державних випускних іспитів.  
 
У підсумку комісії вдалося задовільнити випускників-бюджетників. Наші випускники працюватимуть алергологами, акушерами-гінекологами, дитячими гінекологами, анестезіологами, гематологами, дерматовенерологами, ендокринологами, комбустіологами, кардіологами, ЛОР-лікарями, нейрохірургами, неонатологами, невропатлогами, нефрологами, онкологами, офтальмологами, педіатрами,  психіатрами, рентгенологами, сімейними лікарями, стоматологами, терапевтами, травматологами, урологами, хірургами, патологоанатомами, - широкий спектр лікарських спеціальностей. 
 
Студенти, які за роки навчання в університеті не лише досягли високих показників успішності, а й займалися науковою роботою,  рекомендовані для працевлаштування на кафедрах університету.
 
10.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR