Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студрада ЗДМУ увійшла в Європейську асоціацію студентів - фармацевтів

Студрада ЗДМУ увійшла в Європейську асоціацію студентів - фармацевтів

Активіст студентського самоврядування Артем  Кречман  нещодавно повернувся з Нідерландів, де у місті Баарло проходив 41-й щорічний конгрес Європейської асоціації студентів-фармацевтів. Студентська рада ЗДМУ стала офіційним членом асоціації, що відкриває безліч можливостей для міжнародної співпраці в Європейській студентській фармацевтичній спільноті.

Своїми враженнями ділиться Артем Кречман:
« Європейська асоціація студентів-фармацевтів є  найвпливовішою студентською організацією в Європейському союзі. Налічує понад 160 тисяч студентів та має представництво в 37 країнах, а разом з нами - вже у 38. Щороку у попередньо обраній країні проходить Генеральна асамблея асоціації,  під час якої вирішуються всі найважливіші питання та обговорюються плани роботи на наступний рік.  Я був приємно вражений високим  рівнем організації усіх заходів, навчальної, наукової та розважальної програм.  Щодня  всі учасники мали можливість відвідувати симпозіуми, тренінги, ярмарки вакансій.
Основна тема конгресу була: «Фармакоекономіка та доступність сучасного лікування». Під час симпозіумів ми слухали доповіді впливових фахівців з різних куточків Європи, які розповідали про основні тенденції фармації, нові методи технологій ліків та лікування в цілому.

Вирішальною стала Генеральна асамблея, під час якої розглядали заяви кандидатів на членство в асоціації, серед яких був і наш університет. Після досить вдалої презентації перед аудиторією з широким представництвом усіх країн Європи та таємного голосування, я почув довгоочікувані слова: « Раді вітати нового члена Європейської асоціації студентів-фармацевтів - Запорізький державний медичний університет».

Ми відкрили нові можливості для професійних обмінів, написання наукових робіт та просто тривалої інтернаціональної дружби.

Дуже видовищною видалась Інтернаціональна ніч, під час якої представники кожної делегації презентували  традиційну їжу, костюми, музичні інструменти своїх країн. Це було дуже схожим на наші університетські свята.  Наші вишиванки ручної роботи просто вражали публіку, так що загалом ЗДМУ наша Студентська рада представила гідно».

 

10.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR