Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Поезії звучали українською

Поезії звучали українською

 «Поезія – це завжди неповторність» - цей віршований рядок Ліни Костенко озаглавив конкурс читців, котрий відбувся  у Центрі підготовки іноземних громадян І міжнародного факультету. Захід став справжнім  святом поезії  -  кожен з виконавців передавав віршованими рядками власні  емоції, почуття та переживання.

Керівник Центру, доцент Лариса Васецька з приємністю констатувала, що талановиті, артистичні, романтичні молоді люди, які приїхали вивчати медицину у ЗДМУ з різних країн світу, в короткий термін опанували українську настільки,  що можуть не лише нею спілкуватися, але й  передавати  широку палітру емоцій та глибину почуттів.

Конкурсанти обрали для виконання  17 поезій  українських класиків -  Ліни Костенко, Володимира Сосюри, Василя Симоненка та інших авторів.  Дехто з них  представив поетичні етюди з використанням власного музичного супроводу, що посилювало емоційність читання та сподобалося  слухачам.

Журі визначило переможців: перше  місце посіла  Естрелья Хоель (Еквадор), друге поділили  марокканські студентки Ель Мааші Астма та Ель Фетхі Умайма, третє здобули також представники Марокко -  Атіуі Мохамед Амін та Ель Хаіл Шаіма.

Переможці  конкурсу отримають грамоти, учасники – подяки  ректора ЗДМУ.

Юлія Гринь,
відповідальна за навчальну роботу Центру підготовки іноземних громадян ЗДМУ

 

10.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR