Науковці ЗДМУ на симпозіумі в Лондоні

Науковці ЗДМУ на симпозіумі в Лондоні

Наприкінці квітня у Великобританії відбувся ювілейний міжнародний Симпозіум Чарінг Кросс (CX 2018). Симпозіум Charing Cross (CX) започатковано   1978 року в лікарні Charing Cross, Hammersmith (Лондон), і досі він є найпотужнішим в Європі судинним та ендоваскулярним симпозіумом та одним з найбільших у світі.

Варто порівняти - перший CX зібрав сорок років тому близько 100 відвідувачів, цьогоріч  Charing Cross проходив у комплексі Олімпія Гранд, де  було зареєстровано більше 4500 учасників з 85 країн, що підтвердило це зібрання  наймасштабнішим світовим медичним заходом року.

Учасником симпозіуму був асистент кафедри госпітальної хірургії ЗДМУ, кандидат медичних наук Олександр Волошин,  там він представив наукову працю: “Neutrophil to lymphocyte ratio as a marker of TASC II class in patient with peripheral arterial disease”, підготовлену  у співавторстві з професором Андрієм Никоненком, професором Віктором Губкою та лікарем - інтерном Сергієм Мачуським.

Крім участі у наукових дебатах, Олександр Волошин скористався нагодою удосконалити  практичні навички судинних та ендоваскулярних оперативних втручань, відвідуючи  паралельні сесії CX, зокрема: День співпраці CX ilegx, CX Innovation Showcase, CX зустріч з Латинською Америкою, Курс CX судинного доступу, CX вроджених вад і CX ендоваскулярних втручань.

Симпозіум став унікальною платформою обміну досвідом, між  науковими сесіями Олександр Волошин  познайомився та поспілкувався з відомими у світі спеціалістами з судинної та ендоваскуялрної хірургії. Серед них, зокрема, був незмінний  упродовж 40 років голова CX та засновник BIBA Medical - заслужений професор хірургії та керівник групи досліджень судинної хірургії в Імперському коледжі Лондона  Roger Greenhalgh.

 


 

7.05.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar