Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
MEDCONQUEST зібрав розумних і спритних

MEDCONQUEST зібрав розумних і спритних

Минулої суботи у ЗДМУ відбувся цікавий захід, організований активістами Студентської ради та проекту ANTEVERTO, під назвою MEDCONQUEST.

«Ми зібрали для участі в цьому проекті студентів з першого по четвертий курс I та II медичних факультетів та  I фармацевтичного, - розповів заступник голови Студради, керівник проекту ANTEVERTO Дмитро Рогожин. – У кожній з чотирьох команд було по шість учасників. Команди змагалися на краще опанування різними дисциплінами, локації розташовувалися по всьому навчальному закладу, зокрема, були задіяні кафедри токсикологічної та неорганічної хімії, мікробіології, вірусології та імунології – тут ми ще провели змагання з патологічної фізіології,  а також кафедра оперативної хірургії, де, окрім змагань з хірургії, вправлялися  з надання першої медичної допомоги. Окремими локаціями були кімнати Студради і спортивна зала – там знімали напругу після розумових навантажень.  Поєднання олімпіади й квесту мотивувало : час для квесту  був обмежений, тому учасники прагнули пройти завдання, пов’язані з наукою, якомога швидше.
У комп’ютерному класі відбувався тестовий «Крок».

Завдання  були дуже цікаві, наприклад, на оперативній хірургії пропонувалося розв’язати кросворд, ключовим словом якого була назва хірургічного шва, який, підібравши необхідні інструменти, матеріали,слід було виконати. І подібна  «родзинка» пропонувалася  з кожної дисципліни.  Із кожним завданням  учасники справлялися приблизно за десять хвилин, найвправніша команда  подолала увесь комплекс за годину.    Так що вистачило часу й  на веселу естафету з м’ячем у спортивному залі.

Генерувала таку форму змагання третьокурсниця Поліна Розов, її їдею підхопили в ANTEVERTO, ми розробили структуру, разом зі Студрадою підготували завдання. Всього в організації та реалізації  проекту брали участь до 28 – 30  людей.

Визначили переможців, у чотирьох призових місцях  команди  отримали грамоти й призи із символікою «MEDCONQUEST».

16.04.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR