Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Весняний ярмарок з благодійною метою

Весняний ярмарок з благодійною метою

Сьогодні велика перерва в університеті вдалася на славу! Кафедра іноземних мов та студенти I та II курсів усіх факультетів ЗДМУ подарували усій спільноті весняне свято – благодійний ярмарок «Easter Fair». У холі спортивно – аудиторного корпусу розгорнулася справжня феєрія смаколиків.  Чого тут тільки не було! Тістечка, торти, печиво,  вишукані вироби з тіста у формі пташок, казкових героїв. Найбільше було пасочок та кексів, адже рецепти ще свіжі у пам’яті, недавно готували великодню випічку.

«Зазвичай благодійні ярмарки ми проводили напередодні Різдвяних свят, - розповіла доцент кафедри іноземних мов Олена Гордієнко, - заохочуємо до їх організації студентів перших та других курсів,  які вивчають іноземні мови, латину. Зараз студенти запропонували поярмаркувати з приходом весни. Дочекалися, коли багатонаціональний університет відсвяткував Великодні свята, і організували таке дійство англійською мовою. Студенти приготували різноманітні смаколики, продаємо їх, виручені гроші, як завжди, передамо у дитячий сиротинець «Сонечко».

За кожним столиком – автори власних кулінарних шедеврів. Розмаїття кексів, тертий пиріг, печиво пропонують першокурсники 23 групи другого медичного факультету Іван Долгий та Вікторія Юшанова. Дівчина розповіла, що займалася випічкою допізна учорашнього вечора. Оскільки мешкає у Запоріжжі, це вдалося зробити на власній кухні  якісно і красиво. «А я цілу ніч випікав кекси, - каже Іван. – Мама спала, вона звикла, що я готую випічку і для родини. Ми з Вікторією давно полюбляємо готувати щось смачне, тому однокурсники нам довірили готувати на ярмарок солодку продукцію». Вікторія додала, що Іван випікає таку шарлотку, яка й дівчатам не вдається, а також у нього неперевершено вдаються другі страви. Своє майбутнє юнак пов’язує з пластичною хірургією, та захоплення кулінарією тому не завадить.

Карина Дадика, яка навчається на першому курсі першого медичного факультету, презентувала випічку разом з юнаками своєї групи. Кошти на продукти збирали гуртом, а над  шедеврами чаклували   дівчата, у групі їх десять. Фантазійне печиво швидко розходилося, бо дуже хотілося усім, щоб скринька з грішми для знедолених діток наповнювалася.

Майбутні педіатри з другого медичного дружним гуртом пропонували акуратні пасочки, круасани, кекси, настрій у них був піднесений. Альона Довбиш розповіла, що уся група трудилася над випіканням, залучили також своїх рідних, допомагали мами, бабусі, сестри. А самій Альоні передали випічку з рідного дому «Новою поштою».

Звичайно, на ярмарку панував веселий настрій, вирували емоції, звучала англійська мова. Усі насолодилися чудовим концертом художніх виступів організаторів ярмарку. Є свій сенс у тому, що ярмарок здобув в університеті весняну «прописку».

12.04.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR