Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Як «евакуювали» четвертий навчальний корпус ЗДМУ

Як «евакуювали» четвертий навчальний корпус ЗДМУ

Чергова на вході в корпус Ніна Іванівна Черна про уявну пожежу  дізналася зі вступної інформації фахівця з питань цивільного захисту університету Валерія Мокрова, котрий керував навчальним тренуванням на відпрацювання сигналу пожежної тривоги, яке відбулося сьогодні  в четвертому навчальному корпусі ЗДМУ.

Негайно почала діяти: телефоном викликала пожежну команду і повідомила про надзвичайну подію  проректора з адміністративно – господарської роботи. Взагалі, Ніна Іванівна була ключовою постаттю в ситуації. Від чіткості її дій залежала безпека двох десятків людей, які на той момент перебували у приміщенні. З ключами від  запасного виходу чергова швидко обійшла кабінети першого поверху, попередивши працівників, щоб негайно залишили робочі місця і виходили на вулицю через запасний вихід. Так само діяла на другому поверсі.

Усі працівники, серед яких співробітники деканату другого фармацевтичного факультету, деканату факультету післядипломної освіти, кафедри фармакогнозії, фармхімії і технології ліків  через відчинені двері запасного виходу без зволікань у лічені хвилини залишили приміщення. Валерій Мокров подякував присутнім за чітку організацію навчань, іще раз нагадавши усім про заходи безпеки у разі виникнення пожежі, послідовність дій у випадку евакуації.

Як завжди, біда може застати зненацька, напоготові потрібно бути  завжди. Тому навчання,  яке щороку проходить в університеті поряд з іншими плановими заходами безпеки життєдіяльності людей, безперечно є корисним для усіх без винятку його учасників. Нехай краще не трапиться нагода використати набуті знання, але володіти ними потрібно.


 

12.04.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR