Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Червоно – білі тюльпани нагадують: Паркінсон – не вирок

Червоно – білі тюльпани нагадують: Паркінсон – не вирок

З нагоди Всесвітнього Дня боротьби з хворобою Паркінсона, який відзначається 11 квітня, в Університетській клініці відбулася зустріч з пацієнтами, які потерпають від цього захворювання, та їхніми родичами. Такі заходи у клініці відбуваються традиційно, тому хворі вдячні лікарям за увагу, постійну підтримку. А цьогоріч вони разом з медиками обговорили особливості організації повсякденного життя із цим захворюванням, отримали відповіді на запитання, які їх хвилюють, методичні й  інформаційні матеріали. Червоно – білі тюльпани, символи хвороби Паркінсона, вручені пацієнтам, вселили в них віру, яку постійно культивують лікарі клініки – цей діагноз не є вироком, при ньому люди можуть тривалий час зберігати активність і працездатність. 
Допомогає в цьому, поряд із фармакотерапією, лікувальна фізкультура, арт-терапія і музикотерапія. Яскравим підтвердженням цьому стало пісенне вітання присутнім від заслуженої артистки України Інни Гапон.

Варто зазначити, що лікарі Університетської клініки ЗДМУ послідовно надають допомогу пацієнтам з хворобою Паркінсона. З 2009 року тут функціонує спеціалізований кабінет «Хвороба Паркінсона та екстрапірамідні розлади». Упродовж  дев’яти років  керівник кабінету та лікарі-неврологи надали консультативну, діагностичну та лікувальну допомогу близько 6,5 тисячам пацієнтів міста Запоріжжя та  області. У діагностиці екстрапірамідних розладів використовуються сучасні нейрофізіологічні методи – треморографія, електроенцефалографія з викликаними потенціалами. Пацієнти перебувають під динамічним спостереженням лікарів. 

Керівник кабінету – кандидат медичних наук, доцент Алла Василівна Ревенько. Консультативний прийом пацієнтів проводиться щочетверга з 9.00 до 12.00. Попередній запис за телефоном - 764-79-44.

 

12.04.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR