Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Рада з гуманітарної освіти про  мову, земляцтва, волонтерство

Рада з гуманітарної освіти про мову, земляцтва, волонтерство

Відбулося чергове засідання ради з гуманітарної освіти та  виховної роботи ЗДМУ. На розгляд присутніх було винесено три важливих питання.

Грунтовну доповідь  про викладання дисциплін  державною мовою, як важливий напрям патріотичного виховання  студентської молоді, зробив доцент кафедри культурології та українознавства Юрій Ганошенко.  Питання про те, що майбутній лікар має бездоганно володіти державною мовою, не дискутується, проте зараз важливо якомога продуктивніше організувати цей процес, щоб якісно навчити мови як вітчизняних студентів, так й іноземних.

Наступна тема  обговорення стосувалася  стану та заходів щодо  поліпшення  роботи кафедр, закріплених за земляцтвами.  На II міжнародному факультеті навчається 2323 іноземних студенти з 38 країн світу. Найчисленніше земляцтво - Республіки Індія, - налічує 1008 представників, понад півтисячі – студентів Марокко. Доповідала про те, як працюють кафедри із земляцтвами, заступник декана ІІ міжнародного факультету Антоніна Авраменко, висловлювали свої думки та побажання з цього приводу лідери земляцтв Еквадору, Нігерії, Марокко, Узбекистану, Туркменістану.

Голова ради з гуманітарної освіти та виховної роботи, доцент кафедри суспільних дисциплін, доцент Петро Бідзіля поінформував присутніх про результати  волонтерської діяльності  викладачів і студентів університету у допомозі  воїнам АТО, дитячим будинкам, сім’ям, котрі втратили годувальників та благодійній установі Хоспіс «Архангела Михаїла».

 

11.04.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR