Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Заходи безпеки не бувають зайвими

Трагедія у російському Кемерово змушує кожного з нас  ще і ще раз звертатися до теми безпеки життя. Адже від екстрених ситуацій на робочому місці, в побуті не застрахований ніхто. Байдужість та халатність може привести до надзвичайних подій з фатальними наслідками.
Щоб уникнути цього й забезпечити колективу спокійну працю, навчання й перебування у стінах ЗДМУ, ректорат університету питаннями  безпеки життєдіяльності людей опікується як одними з пріоритетних. Тож і зараз заходи з цього приводу посилено.

«Розпорядженням ректора ЗДМУ зобов’язано усіх керівників підрозділів університету в гранично стислі терміни – до четвертого квітня, провести позачерговий інструктаж з питань протипожежної безпеки з підлеглим складом під розпис у журналі, - зазначила заступник ректора з кадрових питань та режиму  Наталія Бавицька. –  Він має охопити усіх без винятку працівників, за це відповідають керівники і це має відбуватися не формально. Перевірити наявність вогнегасників, нещодавно  придбали двісті нових,  роздали в підрозділи, будемо купувати іще.

Наступним істотним завданням поточного моменту є перевірка евакуаційних виходів на території, щоб вони не були захаращені непотребом.  Усе, що заважає, слід негайно прибрати. Важливо, щоб працівники добре орієнтувалися, як і куди вони можуть вільно вийти у випадку( нехай від цього Бог боронить!) загрози життю».

Коментар Наталії Миколаївни доповнив фахівець з питань цивільного захисту ЗДМУ Валерій Мокров: «У квітні в університеті за планом відбудеться  навчальне тренування у четвертому навчальному корпусі на відпрацювання сигналу пожежної тривоги. А також працівники протипожежної служби міста проведуть тренінги з правил користування вогнегасниками. У травні проведемо навчання з працівниками університету щодо надання першої медичної допомоги потерпілим. Є план щодо безпеки життя й на подальші періоди».

Нагадаємо, що у 2017 році в університеті відбувся ряд тренінгів з протипожежної безпеки, які провели фахівці МНС.

 

30.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR