Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Парламентська делегація Марокко

Парламентська делегація Марокко

Запорізький державний медичний університет приймав парламентську делегацію Марокко. Депутати Мір Белкассем та Мостафа Тоту  представляють округи  Уджда-Ангад та Джерада Північно-Східного та Східного регіонів Марокко в палаті представників парламенті своєї країни.

ЗДМУ для візиту гості вибрали не випадково, адже у нас навчається понад 700 студентів з Марокко.  Здобувши медичну освіту в Україні, випускники успішно будують кар’єру вдома і привозять на навчання у ЗДМУ вже своїх дітей.

З парламентарями зустрілися ректор університету, професор Юрій Колесник та перший проректор, доцент Микола Авраменко, які розповіли гостям про матеріальну і навчальну базу ЗДМУ, створення умов для здобуття якісних знань. Гості ознайомилися з університетом, умовами проживання студентів. Відвідали марокканський культурний центр, відкритий наприкінці минулого року у четвертому гуртожитку, у якому студенти мають чудові умови для спілкування.

29.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR