Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студенти ЗДМУ знову у стипендійному проекті «Завтра.UA»

Студенти ЗДМУ знову у стипендійному проекті «Завтра.UA»

Цими днями розпочався  фінальний тур, в якому одинадцять студентів ЗДМУ виборюють право вступити у загальнонаціональну приватну стипендійну програму «Завтра UA» від фонду Віктора Пінчука. Цьогоріч  наш університет вперше увійшов у ТОП-10, а це сьоме місце серед університетів країни, за кількістю учасників, які вийшли у фінал програми. Нічого дивного - у ЗДМУ навчається талановита молодь, їй допомагають досягати нових висот мудрі й креативні наставники.

А першим проклав дорогу у стипендійну програму «Завтра.UA»  випускник нашого університету, нині молодий вчений Іван Дарій. Він 2015 року успішно пройшов усі три тури програми з конкурсною роботою "Особливості застосування тромболітичної терапії у хворих мозковим ішемічним інфарктом" і  набрав 86,42 бали - це було переможне друге місце серед усіх стипендіатів. Іван двічі ставав стипендіатом  цієї програми.

«Потрапивши у проект, - згадує Іван Дарій, -  я отримав потужний імпульс  розвиватися, відкривати в собі резерви  не тільки для наукового пошуку, але й формування як особистості. До цього спонукає спілкування з ровесниками, з якими довелося познайомитися, спілкуватися під час громадсько-політичних форумів. Я пізнав масу позитивних емоцій і захотілося, щоб якомога більше наших студентів, а в ЗДМУ навчається багато здібних, талановитих молодих людей, випробували себе у програмі».

Досвід Івана Дарія став добрим прикладом для багатьох майбутніх медиків. З року в рік кількість бажаючих взяти участь в програмі збільшувалась, як і число переможців. У 2016 році подали свої роботи 8 студентів, вийшли у фінал семеро, а троє щасливчиків стали переможцями. Цього року зголосилося на участь 12 студентів і 11  фіналістів зараз змагаються у конкурсі.

Передувала поїздці на третій фінальний тур конкурсу потужна підготовка. Розповідає Іван Дарій: «Цікаво констатувати, що зараз у підготовці конкурсантів брало участь більше стипендіатів, зокрема й минулорічні переможці. Вирішили не розпорошуватися по вузах, а об’єднати команди – до нашої приєдналися конкурсанти ЗНУ. Ми зустрічалися в нашому університеті. Допомогли  провести  зібрання: керівництво ЗДМУ, студенти, аспіранти, працівники університету, серед них ті, хто пройшов випробування програмою – Джаміля Аравіцька, Ольга Глива, Юлія Гринь, Світлана Люта, Владислав Проценко, Сергій Мачуський (дистанційно з-за кордону). Ми віримо, що за такої креативної підтримки удача неодмінно усміхнеться нашим учасникам!»

 

28.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR