Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
«Крок- 3»: випробування для лікарів-інтернів

«Крок- 3»: випробування для лікарів-інтернів

Сьогодні двісті лікарів–інтернів ЗДМУ складали державний ліцензований іспит «Крок – 3. Загальна лікарська підготовка». У такому випробуванні   одночасно взяли участь 5,5 тисяч інтернів усіх медичних навчальних закладів України. В аудиторію можна було зайти лише з олівцем. Спокій, витримка, знання, котрі вкладалися у мізках упродовж років навчання – неодмінний атрибут. Наші інтерни зустріли іспит у гарній формі, доброму настрої, налаштованими на хороший результат.

За словами декана факультету післядипломної освіти доцента Юрія Рябоконя, цього року за партами у трьох екзаменаційних аудиторіях університету вперше сиділа рекордна кількість завтрашніх лікарів, це на 37 відсотків більше, ніж торік. «Іспит такого рівня для медиків, які упродовж навчання в університеті пройшли чимало усіляких випробувань, не є несподіванкою, - вважає Юрій Юрійович. - Вони здобули ґрунтовні знання і почали упевнено їх демонструвати у практичній роботі, як того й вимагає проходження інтернатури. Основне завдання такої перевірки – визначити якісний рівень підготовки медичних фахівців, це зріз знань, який потрібно підтвердити відповідями на пропоновані 200 тестових завдань. Іспит обіймає такий важливий потужний розділ медицини, як невідкладні стани. Представлено 22 спеціальності.  Якщо торік в іспитовий перелік були включені американські тести, то нині, з огляду на складну інфекційну, епідемічну ситуацію в країні, їх замінили  на тести з імунопрофілактики, епідпрофілактики, вакцинації.  Усі 200 запитань -  українські.
Наш університет ґрунтовно підготував інтернів до цього випробування, їм начитувалися лекції, було проведено п’ять ректорських контрольних робіт, на загальний результат добре попрацювали усі кафедри».

Варто зазначити, що цього року, як і попередніх, іспит супроводжувався безпрецедентними заходами безпеки. Він тривав три години двадцять хвилин. За процесом видання учасникам тестування особистих бланків із зашифрованими даними, розташуванням студентів в аудиторіях спостерігали представники Національної поліції.  За допомогою металошукача перевіряли, чи не мали присутні гаджетів та інших сторонніх предметів. Увесь процес контролювали представники Всеукраїнського Центру тестування при МОЗ – проктори.  В аудиторіях, де проходив «Крок -  3», працювали відеокамери.

До такого перебігу іспитового процесу лікарі–інтерни уже звикли. Навіть сприймають його з гумором.  Чим більше випробувань, тим міцніше гартується лікар!

 

27.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR