Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Підвищаться вимоги до публікацій у наукових журналах ЗДМУ

Під головуванням ректора Запорізького державного медичного університету професора Юрія Колесника  відбулося спільне засідання редколегій наукових фахових журналів ЗДМУ, у якому взяли участь головні редактори, заступники та відповідальні секретарі «Запорізького медичного журналу», «Патології» та «Актуальних питань фармацевтичної і медичної науки та практики». 
 
На засіданні обговорювалися шляхи підвищення якості наукових журналів, зокрема, посилення вимог до публікацій та процесу рецензування. Прийняте рішення про внесення змін у вимоги до оформлення матеріалів, що подаються в редакції журналів. Так, для оригінальних досліджень з розділу «Результати та їх обговорення» потрібно виокремити повноцінний розділ «Обговорення», у якому автори повинні не просто констатувати отримані результати, а співставляти їх з іншими дослідженнями.  Для розділу «Матеріали і методи» вимагати від авторів публікацій деталізації щодо обладнання, реактивів, статистичних методів та іншого, що використовувалося під час проведення дослідження. Якщо стаття написана у співавторстві, то автори повинні прописати внесок кожного у проведення дослідження і написання самої статті, а також вказати джерела фінансування досліджень, етичні правила щодо захисту прав пацієнтів або тварин, подати декларацію про  відсутність конфлікту інтересів. 
 
Зміняться вимоги і щодо ілюстративного матеріалу: авторам слід відходити від подання інформації у вигляді таблиць і використовувати для цього графіки, діаграми, фотографії тощо. 
 
Запропоновані зміни до правил грунтуються на рекомендаціях від Національної медичної бібліотеки США, які днями отримала редакція «Запорізького медичного журналу». Оскільки ЗДМУ дбає про високий рівень своїх наукових видань, то й правила будуть однаковими для усіх трьох журналів. 
 
13.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR