Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Індійські студенти про свій університет

Індійські студенти про свій університет

Цікаву знахідку для ефективнішого опанування знаннями започаткували викладачі кафедри мовної підготовки ЗДМУ. Тут відбувся  інтелектуально-навчальний брейн-ринг з української мови «Я та мій університет»  серед індійських студентів першого курсу, які нещодавно почали навчатися  у нашому університеті. Заняття у групах 51 а та 61а   проводили викладачі кафедри мовної підготовки Світлана Гнатенко та Діана Рамазанова. 

Завідувачка кафедри мовної підготовки, доцент Катерина Гейченко  побажала молоді успіху, наснаги, висловивши упевненість, що під час брейн-рингу першокурсники зможуть не тільки продемонструвати та поповнити  набуті знання з мови країни, в якій навчаються, але й отримати  масу позитивних емоцій від інтелектуального спілкування, навички послуговування мовою на практиці й у повсякденному житті.

З перших хвилин змагальність  між командами почалася в запальному ритмі. Запитання були різнопланові, розраховані на кмітливість, креативність, знання граматичного матеріалу з української мови та використання мовних конструкцій у різних мовних ситуаціях. 

Під час брейн-рингу іноземні студенти продемонстрували знання з тем: «Я і моя сім'я», «Використання видових пар дієслів», «Мій гуртожиток», «Наш університет», «Магазин».
Викладачі підбадьорювали юнаків і дівчат,  побажали учасникам  бути наполегливими у навчанні, надалі активно брати участь у заходах, які дозволяють краще адаптуватися до навчання у ЗДМУ та вивчати державну мову України.

Атмосфера в аудиторії склалася напрочуд   теплою та дружньою. У студентському товаристві панував гарний настрій, позитивні емоції.
На завершення викладачі й студенти обговорили  найяскравіші  моменти, аналізували помилки команд та шляхи пошуку відповідей. Усі впевнилися,  що така цікава форма занять допоможе іноземним студентам швидше адаптуватися в навчальному закладі й соціумі.


 

13.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR