Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
За круглим столом– лише англійською!

За круглим столом– лише англійською!

За ініціативи кафедри іноземних мов ЗДМУ, в університеті відбулося перше засідання  міжвузівського  круглого столу «Англійська мова: спосіб мислення, професійна комунікація та діалог культур» на тему  «English for Specific Purposes» на платформі вивчення англійської мови за професійним спрямуванням.  У його рамках за круглим столом зібралися майбутні медики, фармацевти, стоматологи, а також гості – студенти юридичного факультету, факультету соціології та управління Запорізького національного університету.

Допомогли  втілити проект в життя, насичити його цікавими ідеями для першої та подальших зустрічей  викладачі кафедри іноземних мов ЗДМУ -  кандидат філологічних наук, доцент  Олена Гордієнко, кандидат педагогічних наук, старший викладач Світлана Трегуб, кандидат філологічних наук, старший викладач Лілія Беспала, кандидат філологічних наук, викладач  Юлія Скрипник ,  викладачі кафедри -  Анна Люшинська та Вікторія  Жаворонкова. Кафедру іноземних мов професійного спрямування ЗНУ представляв її завідувач, кандидат філологічних наук, доцент Станіслав Іваненко та кандидат філологічних наук, старший викладач Олександра Приходченко.

Учасників розмови з перших хвилин об’єднала англійська. Вона вільно заволоділа аудиторією, англомовні іноземні студенти, які опановують  у медичному університеті професію лікарів та стоматологів, розповіли, чому вони обрали для навчання саме ЗДМУ, як відбувається процес вивчення мов, що допомагає шліфувати знання з спеціальних предметів. Гості із ЗНУ ставили багато запитань. Діалог вийшов обопільно цікавим, адже у студентської молоді багато дотичних тем, які стосуються не лише навчання, але й дозвілля, спілкування.

«Започатковуючи такі зустрічі, а маємо на меті провести їх три – чотири протягом року, - зазначила доцент Олена Гордієнко, - ми сповідували мету поглиблення спілкування  студентів двох університетів. Адже на рівні кафедр воно триває давно, тим паче, частина викладачів нашого колективу навчалися в ЗНУ, дехто там працював. Студентам цікаво пізнавати одне одного на рівні  наукових та професійних інтересів, обміну досвідом, доступу до глобальної інформації. Перше засідання стало таким вступом до розвитку подальших зв’язків, кожен прагнув розповісти, навіщо вивчає англійську чи латину, що це дасть йому в житті, як допоможе стати успішним. Вважаю, що мети ми досягли, усім було цікаво».

Підтримав колегу й Станіслав Іваненко: «Наші студенти охоче зголосилися прийти на цю зустріч, - розповів він, - англійська в університеті популярна. Англійську, як іноземну мову за професійним спрямуванням  вивчають майбутні юристи, психологи, економісти. Вважається, що в сучасному світі це крок до успішної кар’єри. Все більше студентів опановують по кілька професій, серед них обов’язкова англійська. Наші юристи, наприклад, захищають англійською магістерські дипломи».

Початок спілкуванню  покладено, наступні зустрічі прокладуть місточки дружби і допоможуть молоді удосконалювати знання англійської.

 

3.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR