Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Дякуємо господарникам за порядок на території!

Дякуємо господарникам за порядок на території!

У погоди також буває неабияке почуття гумору: ми вже налаштувалися на березневі первоцвіти, а отримали справжнісіньку  віхолу, якої не було навіть упродовж зимових місяців. Для запоріжців звично стрибати через замети, застрягати у кучугурах  обабіч транспортних шляхів, - навіть незначні погодні катаклізми у нашому місті зазвичай обертаються стихійним лихом.

Тому усім, хто навчається і працює в Запорізькому державному медичному університеті, хочеться якомога швидше із міської території потрапити на «свою», де із самісінького ранку на  тебе чекають!

Тільки у  дбайливих господарів так ретельно, за будь якої хурделиці, розчищені, мов під шнурівку, шляхи між навчальними корпусами, гуртожитками. Уже з шостої ранку територію прибирає від снігу техніка і на робочих місцях колектив господарників – водіїв гаражу ЗДМУ на чолі зі спеціалістом першої категорії Ігорем Векличем. Цей підрозділ завжди на чатах порядку великої території навчального закладу,  робота  ударної  ланки особливо помітна у   випадку складних погодних умов.

Ось і сьогодні на ходу вся техніка – снігоприбиральні машини, два трактори. Передусім  розчищали головні шляхи для машин, тротуари, відтак – доріжки між корпусами, до гуртожитків.
За кермом червоного трактора «Фотон» - водій Олександр Приймак. Настрій у чоловіка бадьорий,  йому вже встигли подякувати за комфортні  дороги працівники  університету, котрі приїздять на роботу власними автівками. Приємно бути зранку корисним! Так само сумлінно на другому, невеликому тракторці, трудиться Сергій Євсиков.

Водій Віктор Христофоров  також на роботу  прийшов до шостої . Він працює на французькій снігозбиральній машині, вона справно працює вже два роки поспіль, а ще, каже робітник, є дві канадські. Техніка дуже мобільна, віялом красиво розкидає сніг, а доріжка стає рівненькою й чистою. Погоду чоловік відслідковує в Інтернеті, тому нагадувати, що потрібно приступити до роботи вдосвіта, не потрібно. У гаражі – чіткий порядок і зразкова трудова дисципліна.
Цими днями, як і завжди, але з більшою затратою сил, трудяться усі працівники, котрі відповідають за чистоту у приміщеннях корпусів. Скрізь чистота, підлога блищить, тепло й затишно.

Тож щиро дякуємо працівникам адміністративно-господарського підрозділу за підтримання в належному стані території університету, за сумлінну працю, за гарний настрій кожного ранку, з яким починаємо новий день на нашій особливій – «своїй», території.


 

1.03.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR