До ювілею ЗДМУ – біографічний проект "Університет в обличчях"

До ювілею ЗДМУ – біографічний проект "Університет в обличчях"

Циклом мотиваційних зустрічей з провідними науковцями університету активісти студентського проекту ANTEVERTO розпочали заходи з відзначення ювілеїв ЗДМУ: 50 років вищого медичного закладу, 115 років фармацевтичного факультету, 10 років Університетської клініки та 85 років медичного коледжу.

Формат зустрічей – презентація власних наукових досягнень і вільне спілкування. Студентські активісти прагнуть залучати до проекту цікавих лекторів, особистості, які здатні надихнути молодих колег на високі досягнення.

Відкрити проект студенти запросили ректора ЗДМУ, професора Юрія Колесника. І не помилилися з вибором: дві з половиною години спілкування пролетіли непомітно.

І хоч проект біографічний, Юрій Михалович не став детально зупинятися на власній біографії та досягненнях, окресливши їх побічно. Зате про розвиток і досягнення університету, своїх наставників у науці, своїх учнів розповідав з щирим, непідробним захопленням. А про свою улюблену патофізіологію говорив так, що, мабуть, запалив своєю пристрастю більшість присутніх на зустрічі.

Невимушена, дружня атмосфера, відверті відповіді Юрія Михайловича налаштували учасників на обговорення серйозних світоглядних питань: про перемоги і поразки, важливе і другорядне, мотивацію і спонукання до дії, врешті – про майбутнє університету.

Після завершення зустрічі студенти ділилися враженнями в соцмережах. Ось декілька відгуків:

«Ректор відкрився нам з нового боку. Багато захоплюючих, цікавих і пізнавальних історій, з яких кожен почерпне для себе щось важливе і дуже цінне. І, звичайно ж, не без кумедних моментів».

«Дуже відверта і щира бесіда. Натхнення забезпечене!»

«Загалом, такі заходи дуже корисні і потрібні студентам. Мені сподобалось і є що взяти для себе. Буде чудово, якщо періодично будуть відбуватися такі зустрічі, де люди будуть ділитися своїм досвідом і багато чим іншим. І я буду намагатися не пропускати жодної такої зустрічі».

«Особливо сподобалась атмосферність та дружність цієї зустрічі, відкритість до діалогу»

«Атмосфера на високому рівні! Чудово, якщо періодично будуть відбуватися такі зустрічі».

 «Було дуже круто! Мені неймовірно сподобалось!»

23.02.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar