Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Завершили навчання в ЗДМУ фармацевти

Завершили навчання в ЗДМУ фармацевти

Закінчилася державна атестація студентів другого фармацевтичного факультету - заочної форми навчання. Цього  року Запорізький державний медичний університет  закінчили 357 студентів-провізорів  і 37 студентів за спеціальністю «Технологія парфумерно–косметичних засобів». Це 44 випуск фармацевтів – і 16 – «ТПКЗ».  Троє випускників закінчили університет з відзнакою.

Відмінники та інші випускники мають шанс продовжити своє навчання в ЗДМУ - цього року вперше університет відкриває  набір магістрів–провізорів  за півторарічною програмою навчання. Тобто, випускники (і не лише цього року),  які одержали диплом спеціаліста,  можуть через приймальну комісію подавати документи до вступу на магістратуру.

Серед випускників цього року – представники  майже усіх регіонів України,  багато студентів навчалося з Криму, Донеччини, Луганської області. З дипломами нашого університету працюватимуть спеціалісти як  у далекому Закарпатті,  так і, звичайно ж,  в регіонах, звідки  традиційно приїздить багато молоді  - Миколаївській, Кіровоградській, Херсонській, Дніпропетровській областях.
Випускний курс-2018 був відповідальним, студенти сумлінні, - відзначають у деканаті другого фармацевтичного факультету. Прикметно, що це був останній випуск, де за програмою 2,5 роки навчалися  випускники  училищ, які  вступали в університет  з  дипломами  бакалавра. Викладачі відзначали,  що такі студенти були дисциплінованішими, зазвичай демонстрували   вищу якість знань.

За словами голови Державної екзаменаційної комісії, доктора фармацевтичних наук, професора Сергія Коваленка, результати їхньої підсумкової атестації були вищими від решти випускників, які вступали після школи і навчалися 5,5  років. Вони вже  мають досвід практичної роботи і відповідальніше ставилися до навчання.

 

12.02.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR