Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Медична рада Університетської клініки

Медична рада Університетської клініки

На засіданні медичної ради Університетської клініки підбили підсумки діяльності підрозділу у 2017 році, та окреслили завдання на поточний рік. 
 
Як відзначив у своїй доповіді директор Університетської клініки, професор Віталій Кривенко, отримання нового сертифікату, який підтверджує, що система управління якістю ННМЦ «Університетська клініка» ЗДМУ відповідає вимогам державного стандарту ISO 9001:2015 та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Впровадження наукових досягнень університетських клінік у практику охорони здоров’я», безумовно, найвагоміші досягнення клініки у 2017.Та не менш вагомими є досягнення у діагностичній, лікувальній, науковій і освітній діяльності, - підкреслив Віталій Іванович. - Цьому значною мірою сприяло зміцнення  матеріально-технічної бази закладу та впровадження у лікувальний процес досягнень науковців університету".
 
За рахунок оптимізації лікувального процесу шляхом впровадження сучасних ефективних методів ранньої діагностики захворювань та завдяки щоденній висококваліфікованій консультативній допомозі професорсько-викладацького складу університету вдалося зменшити показник середнього перебування хворого на ліжку з 13,7 ліжко-днів у 2008 році (рік організації Університетської клініки)  до 12,4. 
 
З пропозиціями щодо запровадження нових медичних технологій у відділеннях клініки виступили завідувачка кардіологічного відділення Ольга  Нікітюк, завідувачка терапевтичного відділення Олена Дудко, завідувачка неврологічного відділення, к.мед.н. Світлана Яркова, завідувачка діагностичного відділення Анастасія Салівон-Гончаренко, завідувач відділення відновлювального лікування Андрій Біленький. 
 
Ректор університету, професор Юрій Колесник позитивно оцінив роботу Університетської клініки,подякував колективу за плідну роботу та побажав творчих успіхів у 2018 році. 
 
9.02.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR