Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
На прийомі в Посольстві Індії

На прийомі в Посольстві Індії

Студенти Запорізького державного медичного університету отримали запрошення взяти участь в зустрічі з державном міністром закордонних справ Республіка Індія паном Мошабаром Дж. Акбаром у Посольстві Республіки в Україні.

Це склало велику честь для студентів. Зустріч відбулася в щирій, дружній атмосфері. Міністр у присутності Посла Республіки  Індія, пана Маноджа Кумара Бхарті із задоволенням спілкувався з молоддю.

Студенти і пані Дівія Суніта Радж вручили  пану М.Дж. Акбару презентаційне видання про медичний університет, а також запросили його відвідати ЗДМУ, познайомитися з умовами  навчання та перебування  іноземних студентів в Запоріжжі.

Люб’язно подякувавши за запрошення, пан М.Дж. Акбар зазначив, що у Запорізькому державному медичному університеті створено всі умови, щоб індійські студенти почувалися, як удома.

Обидві сторони залишилися задоволені спілкуванням.  Ректорат ЗДМУ висловлює вдячність державному міністру іноземних справ Індії пану Мошабару Дж. Акбару та послу Республіка Індія пану Маноджу  Кумар  Бхарті  за увагу до  нашого університету.

 

7.02.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR