Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Студенти-медики закликають допомогти хоспісу

Величезну скруту переживає благодійна установа, яка покликана полегшити страждання хворим співгромадянам на термінальній стадії –  ХОСПІС «Архангела Михаїла». Цьому закладу завжди велося нелегко, адже існує він переважно на пожертви та волонтерські кошти. А зараз установа стоїть перед фактом відключення опалення за комунальні борги. Це може поставити крапку у її існуванні. Цього допустити не можна, адже це означає позбавити  людей, які стоять на межі неповернення до життя, паліативної допомоги. 
 
Студенти Запорізького державного медичного університету виступили з ініціативою допомогти благодійній установі вижити у скрутну годину. Їм не байдужа доля  безнадійно хворих людей, які у випадку припинення діяльності хоспісу залишаться на своїй останній дорозі без медичного й волонтерського супроводу.  
 
З часу відкриття хоспісу студенти першого і другого медичних факультетів на  волонтерських засадах доглядають за хворими, підтримують і добрим словом, і щирою розрадою, приносять їм смаколики, одне слово, є останніми промінчиками світла в житті стражденних. Тож майбутні медики звертаються до всіх небайдужих людей із закликом – не дамо загинути благодійній установі, а вона зігріє нещасних співгромадян. 
 
Ланцюжок добра не має перерватися! Ваш добровільний внесок дуже потрібен! Адже шляхи кожного, хто живе на землі, несповідні, і ніхто не знає, як може обернутися його доля на останньому відрізку часу. Будьмо милосердними! Зробімо свій внесок на підтримку студентської ініціативи на користь хоспісу для самотніх літніх людей!
Реквізити БУ ГОСПИС «Архангела Михаїла»: 
Код банку : 351005
Р/р 26005038968000
ЄДРПОУ: 25970410
Отримувач: АТ «УкрСиббанк»
7.02.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR