Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Не може бути виправдання корупційним діям

Не може бути виправдання корупційним діям

У Запорізькому державному медичному університеті відбулося розширене засідання ректорату за участю завідувачів кафедр та відповідальної особи університету з питань запобігання та протидії корупції кандидата юридичних наук М.А. Аніщенка.

В університеті розроблена і діє антикорупційна програма, постійно здійснюються заходи щодо запобігання і протидії корупції, суворо контролюється дотримання норм антикорупційного законодавства. Приводом для сьогоднішнього зібрання став лист, який надійшов на анонімну поштову скриньку, з інформацією про можливі корупційні дії.

Ректор ЗДМУ професор Юрій Михайлович Колесник ще раз наголосив на неприпустимості будь-яких проявів корупційних дій і нетерпимості до таких можливих вчинків.

Університет забезпечує високі стандарти соціального захисту професорсько-викладацькому складу і допоміжному персоналу, крім заробітної плати і усіх надбавок весь колектив отримує регулярно достойні премії. Тому не може бути ніякого виправдання корупції.

Прийняте рішення обговорити інформацію у колективах кафедр та довести її до відома студентського загалу.

 

11.01.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR