Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Святкували  великою дружною родиною

Святкували великою дружною родиною

Навчаючись перший рік в Україні, іноземні студенти не лише опановують нашу мову, але й знайомляться з країною, її культурою та традиціями. Чудовою нагодою щоб краще здружитися, отримати наснагу до праці, є ціла низка зимових свят. Іноземні студенти, долучившись до них, у гурті нових друзів отримують і задоволення, і мовну практику.

На І міжнародному факультеті у Новоріччя і на початку січня панувала святкова атмосфера. Багато подарунків, привітань. Студенти із задоволенням спілкувалися з гостями, робили фото та знімали відео, щоб поділитися з батьками та друзями.

Усім сподобався святковий концерт, підготовлений під керівництвом викладачів довузівського етапу. Народні танці, пісні англійською, французькою, іспанською, арабською і, звісно ж, українською мовами зробили вечір яскравим видовищем. Лунав різдвяний «Щедрик» у виконанні нігерійської студентки Окон Емем Крістофер та українська народна пісня «Ти ж мене підманула», яку театрально обіграли студенти з Марокко та Еквадору. Марокканські студенти виконали ліричну пісню «Тримай мене міцно» та драйвову «Все красиво».

Учасники і глядачі поділилися враженнями. Студент групи № 6 Атіуі Мохамед Амін розповів, що головною мотивацією для нього був спільний виступ з друзями-одногрупниками. Юнак почувається щасливим від виступу і вважає, що це була дуже гарна подія.

А еквадорський студент групи № 7 Єстрелья Хоєль виступив на концерті у ролі ведучого і заспівав дві пісні – українською та рідною іспанською. «Я сповна розкрив усі свої таланти тут, в Україні, - каже студент. – Ми всі насолоджувалися концертом. Велику подяку хочу висловити викладачам, які багато часу працювали з нами та допомогли гідно підготуватися до виступу. Я впевнений, що цей рік буде набагато кращим від попереднього».

Студентка групи № 10 Аханнаш Аахд, яка дивилася концерт із глядацької зали, охарактеризувала його як «барвисте шоу, яке справило приємне враження на всіх глядачів». Дівчина розповіла, що в залі всі із задоволенням підспівували виконавцям, а також відзначила високий рівень організації свята.

Відповідальна за виховну роботу курсу Ірина Янушевська зазначила, що, крім святкової спрямованості, концерт носить ще й презентативний характер. «Студенти приїздять на навчання протягом року, - говорить викладач. -  У нас є групи, які почали його ще у вересні, є й такі, що сіли за парти тільки у грудні. На початку у студентів дуже щільна навчальна програма, їм немає часу на розваги. Звісно, у нас на довузівському етапі викладачі регулярно проводять заходи, але здебільшого у групах: екскурсії, відвідини музеї, цирку тощо. А цей концерт, який пройшов під гаслом «Давайте познайомимося» - подія факультетського масштабу. Шанс для студентів завести нові знайомства, показати свої таланти, побачити, що вміють інші, зокрема, представники різних країн та культур. Це дуже важливо для студентів, особливо на початку їхнього навчання».

Юлія Гринь,
організатор курсу довузівського етапу навчання першого міжнародного факультету ЗДМУ


 

11.01.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR