Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Викладацький майстер-клас на довузівському етапі навчання

Викладацький майстер-клас на довузівському етапі навчання

Школа педагогічної майстерності, що діє на  кафедрі мовної підготовки, є гарним майданчиком з обміну досвідом та знайомства з новими освітніми технологіями.  Викладачі кафедри  проводять майстер-класи, відкриті заняття, презентують інтерактивні методики та інноваційні педагогічні технології.

Один з останніх майстер-класів, який провела викладач Ірина Янушевська у групі студентів з Марокко, був присвячений темі: «Вираження ознаки особи або предмета, відсутніх у певної особи».
Крім молодих викладачів довузівського етапу, на заняття завітали і більш досвідчені колеги кафедри та колеги з кафедри іноземних мов. Заняття відбувалося у форматі інтерактивної взаємодії «викладач – студент – студент». Під час майстер-класу викладач продемонструвала як можливо одночасно формувати у студентів комплекс навичок з усіх видів мовленнєвої діяльності.
Інтерес як у студентів, так і у присутніх викладачів викликала робота з картинками, з опорою на які студенти повинні були скласти монологічне висловлювання з використанням вже відомих лексико-граматичних конструкцій та мовленнєвих моделей, що були вивчені на поточному занятті. Цікаві були й комунікативні ситуації, над якими працювали студенти. Проте  живий інтерес та непідроблені емоції, що важливо для підвищення мотивації під час вивчення іноземної мови, викликала навчальна гра.

Відзначимо, що викладачі довузівського етапу не тільки закладають граматичну базу української мови, формують у студентів мовленнєві і комунікативні уміння та навички, а й виховують повагу до іншої культури, традицій, думок оточуючих.

Юлія Гринь,
організатор курсу довузівського етапу навчання

9.01.2018

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR