Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
З відкритим серцем і любов’ю

З відкритим серцем і любов’ю

"З відкритим серцем і любов"ю" - саме ці слова є гаслом колективу Клубу студентської художньої самодіяльності Запорізького державного медичного університету. У цьому змогли пересвідчитись гості новорічного концерту, який цими днями  відбувся в оновленій актовій залі. Загалом в активі Клубу безліч проведених культурно-масових заходів, участь у всеукраїнських, обласних і міських конкурсах, фестивалях, Уроках мужності, концертах.

Упродовж року учасники студентської самодіяльності університету подарували гарний настрій, радість і  позитив понад двом тисячам своїх слухачів і глядачів. А серед них - бійці АТО, які перебувають на ротації, ветерани другої світової війни, учасники локальних війн, сільські мешканці, діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей. Виступи студентів-медиків у смт Михайлівка, Розівка, у містах Оріхів і Пологи люди зустрічали шквалом оплесків і запрошеннями приїздити знову. Голоси наших вокалістів зачаровують слухачів, а їхнє уміння підготувати репертуар виступу перед тією чи іншою аудиторію, професійно донести зміст пісні до глядача викликає захоплення і повагу.

Колектив Клубу зараз значно збільшився. Урізноманітнилась і його діяльність. Молодь вирішила :«Якщо ми можемо подарувати гарний настрій, радість і відпочинок дорослим, то чому не можемо зробити це для дітей?»
Напередодні Новоріччя колектив Клубу художньої самодіяльності разом із колективом радіогазети «Пульс» та Студентською радою провели акцію «Подаруємо радість малечі» Головною її метою було не зібрати кошти чи подарунки для дітей, а створити для них святкову атмосферу дива. І диво сталося: для дітлахів дитячих будинків «Сонечко» і «Надія» наші активісти підготували дві цікаві казки з елементами різноманітних ігор, конкурсів, хороводів. Тож і малеча була учасником казкових дій, за що Святий Миколай та Дід Мороз презентували кожному подарунок із сюрпризом. Треба було бачити їхні радісні оченята!А міцні тримання героїв казок за руки є найчеснішою оцінкою цієї акції.
Сподіваємось на здійснення такого дива і для мешканців школи-інтернату для дітей з розумовою відсталістю, де продовжується наша акція «Подаруємо радість малечі».

Наш Клуб – це велика інтернаціональна сім’я. Про них, і окремо про кожного можна говорити багато. Варто вдивитися в їхні добрі обличчя і зрозумієте: у них у всіх відкриті, сповнені любов’ю серця і бажання творити добро.

Щиро вітаю всіх учасників художньої самодіяльності з Новим 2018 роком і Різдвом! Нехай прийдешній рік буде лагідним до кожного, успішним і щасливим! А ваші серця, дорогі мої, нехай палають любов’ю і надалі! Весь колектив Клубу тепло вітає з прийдешніми новорічними святами своїх слухачів і глядачів. Міцного здоров’я, благополуччя, миру і злагоди, щастя і добра всім і кожному!
Старий рік минає, Новий наступає! З Новим роком!

Людмила Богуславська,
куратор Клубу студентської художньої самодіяльності,
старший викладач кафедри мовної підготовки

 

29.12.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR