Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Новий, 2018 – й, переступив поріг університету!

Новий, 2018 – й, переступив поріг університету!

Феєричним новорічно-різдвяним святом в ошатно відремонтованій, сяючій вогнями і прикрасами актовій залі, колектив ЗДМУ великою родиною зустрів Новоріччя.


Подія знакова, ми з нетерпінням очікували відкриття оновленої зали, і ось нарешті - входини! Першим відчинив двері у залу, в супроводі Діда Мороза, ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник.

«Найкращим новорічним подарунком для усіх нас стала ця красива актова зала, - сказав Юрій Михайлович, звертаючись до колективу. – Це тепер найкраща зала нашого міста – зі світлом, музикою, зручними кріслами, оздобленням, чудовим клімат-комфортом. Думаю, ми всі заслужили такої краси. Головне, наші талановиті самодіяльні артисти тепер мають сцену, яку також заслужили, щоб сповна проявляти свої таланти, дарувати мистецтво нашому колективу».


Вітаючи університетський загал, професор Юрій Колесник відзначив плідну роботу колективу у році, який добігає завершення,усім подякував за старання, сумлінність, наголосивши, що така праця традиційно в університеті винагороджується. Зокрема, студенти, які мають гарні результати у навчанні, активні в громадській роботі, отримують до свята премії, навчальний заклад на добрі справи не шкодує коштів. Є мотивація старатися і у прийдешньому році. Ректор щиро побажав усім гарного настрою, здоров’я, нових досягнень у подальшому.


Новоріччя завжди символізує для колективу певний прожитий етап – студенти, добре попрацювавши, дочекалися канікул. Творчу паузу в науковій і викладацькій діяльності матимуть професори, доценти – щоб набратися сил і отримати новий імпульс до праці. Переступаючи поріг 2018-го, ЗДМУ вступає в пору значимих для вишу ювілеїв, тому передноворіччя для нас – час окреслення планів, налаштування на серйозну роботу, якої в прийдешньому році буде багато.


А поки що - святкова, радісна хвиля. Наскрізною мелодією вечора була новорічно-різдвяна. На сцені свої таланти демонстрували учасники художньої самодіяльності ЗДМУ, чудово виконуючи пісенні й танцювальні композиції, підкорювали грацією гімнастки, які у складі збірної на міжнародних аренах успішно відстоюють честь України. Радували творчі дитячі колективи, які дружать з нашим вишем. Глядачі захоплено вітали самодіяльних артистів. Неперевершеними були граційні танцюристи у різдвяному «Щедрику», запальних костюмованих танцювальних етюдах.


Окрасою вечора став виступ гості свята, заслуженої артистки України Інни Гапон, яка, за словами ректора університету, освятила залу своїм золотим голосом. Співачка чарувала присутніх улюбленими піснями, котрі супроводжують Новоріччя упродовж десятиліть, а особливо яскраво у її виконанні звучала найкраща в світі – українська пісня.


Це був такий приємний новорічний сюрприз для усіх, що далі свято продовжувалося на високій хвилі піднесення. Зала бурхливо сприймала запальну хореографію та співочі голоси братньої Індії. Було багато музики, гарний настрій створювали зимові світлини на екрані.


Приємним сюрпризом для учасників святкового концерту був подарунок від керівництва ЗДМУ та профспілкового комітету – величезний торт. Святковим акордом на завершення вечора став різнокольоровий феєрверк над територією університету. Вогнеграй збадьорив – з Новим роком, друзі!


 

28.12.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR