Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Роботу ректора оцінили позитивно

Роботу ректора оцінили позитивно

21 грудня відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради Запорізького державного медичного університету. 
 
Ректор університету, професор Юрій Колесник вручив подяку доценту кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Юрію Івановичу Корнієвському, який уже понад 50 років працює у ЗДМУ. Нагороди з нагоди ювілеїв отримали також завідувач кафедри внутрішніх хвороб-1 професор Віктор Денисович Сиволап, завідувач кафедри внутрішніх хвороб 3 професор Сергій Якович Доценко, головний бухгалтер Людмила Сергіївна Дейнега. 
 
Традиційно наприкінці року Конференція заслуховує звіт ректор про зроблену роботу впродовж 2017 рік.
- Рік був непростий. А простих і не буває. Але ми всі разом долаємо труднощі. Тому звіт ректора – це й звіт усього колективу про зроблене впродовж року за всіма напрямками діяльності, -підкреслив Юрій Михайлович. - Найвагомішим досягненням року, безумовно, можемо вважати запровадження новітніх ІТ-технологій в освітній процес. Такої кількості онлайн-курсів немає в жодному університеті. Ми побачили їх дієвість і ефективність, тому будемо розвивати і надалі. 
 
Ю.М.Колесник у своєму звіті детально зупинився на освітніх і наукових досягненнях університету, матеріально-технічному оснащенні, соціальному захисту колективу, розвитку студентського самоврядування. 
 
- Наступний рік – ювілейний. 50 років тому наш вищий навчальний заклад офіційно став медичним. На розгляді у Верховній Раді проект постанови про відзначення пам’ятних і ювілейних дат на державному рівні у 2018 році, до проекту включено і наш університет. Сподіваюся, що ця красива дата надихатиме нас на нові здобутки у наступному році. 
 
Голова профспілки ЗДМУ професор Олександр Панасенко у звіті про виконання колективного договору за 2017 рік детально розповів про заходи соціального захисту трудового колективу і студентства університету. 
 
В обговоренні доповідей виступили проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент С.А.Моргунцова, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики, д. біол. наук, доцент, голова Ради молодих вчених ЗДМУ С.В.Павлов, голова Студентської ради Г.Подлужний, доцент кафедри іноземних мов О.В. Гордієнко, перший проректор доцент М.О.Авраменко. 
 
З висновком Наглядової ради Запорізького державного медичного університету зібрання ознайомив Надзвичайний і Повноважний Посол України В.В.Похвальський. Наглядова рада визнала роботу ректора, професора Ю.М.Колесника за всіма напрямками діяльності позитивною.  
 
Конференція трудового колективу затвердила звіт ректора, взяла до відома звіт про виконання колективного договору і проголосувала за позитивну оцінку роботи професора Ю.М.Колесника у 2017 році. 
 
Члени Вченої ради ЗДМУ проголосували за обрання на вакантні посади та затвердили теми дисертаційних робіт.
 
22.12.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR