Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Волонтери серед нас, вітаємо!

Волонтери серед нас, вітаємо!

Сьогодні увесь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Генеральна Асамблея ООН запровадила цей день, як день добровольця, ще 1985 року, але українцям сповна довелося пізнати глибину і цінність безкорисливості в не кращу для держави пору, коли на її священну землю зазіхнув російський агресор. І відкрилося чисте джерело людської жертовності і доброти!

Приємно, що волонтерство стало невід’ємною складовою і нашого університетського буття. Потужним є вклад у скарбницю добрих справ нашого колективу. Його поціновують на міському та обласному рівнях. Напередодні Міжнародного дня волонтера в обласному центрі молоді відбувся захід у рамках реалізації проекту «Особова книжка волонтера», де вітали цю когорту безкорисливих людей, йшлося про популяризацію доброчинної діяльності серед молоді. Студенти ЗДМУ Валерія Турчиненко та Лідія Платонова отримали «Особову книжку волонтера», з якою примножуватимуть добрі справи на благо суспільства та братимуть активну участь  у соціальних проектах.

На святі за вагомий  внесок у волонтерську діяльність подякою обласної ради відзначено асистента кафедри медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії ЗДМУ Олега Льовкіна.

Грамоти  обласної державної адміністрації отримали доцент кафедри медицини катастроф, військової медицини, анестезіології та інтенсивної терапії Костянтин Меренков  і асистент кафедри терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології Вадим Чернявський.

«Волонтерською діяльністю почав активно займатися з 2014 року, - розповів Вадим Віталійович. – Спершу в центрі «Легіон добра» збирали для бійців усе необхідне на війні – речі, одяг, купували тепловізори тощо. Коли після ремонту почав діяти запорізький шпиталь, там відкрили стоматологічний кабінет, ми спільними зусиллями його оснастили і я зміг принести користь нашим захисникам своєю професією. Принагідно хочу висловити подяку на адресу керівництва нашого університету, ректора, професора Юрія Михайловича Колесника, за розуміння важливості нашої місії, моральну та матеріальну підтримку. Упродовж року ми понад триста бійців АТО відправили зі шпиталю з відремонтованими зубами – лікували, пломбували. Робили це разом з колегою – лікарем шпиталю, за активної участі студентів, інтернів університету. Дуже хотілося б відшукати можливість протезування воїнів, адже вони молоді люди, зуби їм потрібні здоровими. Працюватиму, поки буду затребуваним, відчуваю свою причетність до перемоги, яку ми маємо неодмінно здобути спільними зусиллями».

 

5.12.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR