Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Майстер – клас для стоматологів

Майстер – клас для стоматологів

У Запорізькому державному медичному університеті, за сприяння деканату ІІІ медичного факультету, кафедри терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології, підтримки Медичного маркету «Медтехніка – 9» й Компанії «3М Україна», відбувся майстер-клас - лекція на тему - «Непрямі керамічні реставрації». Лектором виступав кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, стоматолог - ортопед, головний лікар багатопрофільної клініки «Катрін-Лайф»  Ігор Ковшар. Студенти, лікарі-інтерни, лікарі-стоматологи, отримали цікавий досвід сучасної стоматологічної практики.

У теоретичному блоці майстер - класу розглянули такі питання, як положення керамічних реставрацій у просторі, залежно від початкового стану, протоколи препарування, рефракції, зняття відбитків, виготовлення провізорної конструкції та фіксації. Практичну частину моделювали учасники заняття: бажаючі спробували власноруч на індивідуальних моделях препарувати штучний зуб під керамічну реставрацію, виготовити силіконовий шаблон для тимчасової конструкції та відбиток поліефіром.

Майстер-клас став чудовим уроком професійної майстерності.

4.12.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR