Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Засідання стипендіальної комісії ЗДМУ

Засідання стипендіальної комісії ЗДМУ

На черговому засіданні стипендіальної комісії, яке відбулося під головуванням ректора ЗДМУ професора Ю.М.Колесника за участю ректорату і Студентського самоврядування розглянуто ряд важливих питань.

Зважаючи на високу суспільну важливість і з метою подальшого розвитку донорського руху, комісія прийняла рішення виплатити матеріальне заохочення у розмірі 0,5 академічної стипендії усім студентам, котрі взяли участь у Дні донора, що відбувся 9 листопада. Таких у ЗДМУ – 72.

Комісія погодила принцип формування рейтингового списку студентів 6 курсу І та ІІ медичних факультетів – список буде формуватися без урахування вагового коефіцієнта дисципліни, простою арифметичною сумою балів з кожної закінченої дисципліни та оцінки за іспит.

Заступник ректора з економічних питань К.М.Данилевич поінформувала про підготовку листа до МОЗ України про виділення додаткових коштів на виплату індексації та матеріальної допомоги особам, що навчаються.

У зв’язку з тим, що Кабмін вніс деякі зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам ВНЗ, комісія прийняла рішення про призначення стипендій особам, які мають на це право з урахуванням прийнятих змін. 

30.11.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR