Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Команди університетів зіграли у КВК

Команди університетів зіграли у КВК

31 жовтня у Запорізькій державній інженерній академії відбувся сьомий етап «Битви університетів» - ігри КВК.

 В цьому етапі взяли участь команди чотирьох  університетів:  Запорізького державного медичного університету, Запорізького національного університету,  Запорізького національного технічного університету та Запорізької державної інженерної академії. Ігри проходили у два етапи: в першому етапі команди представляли свої «візитні картки». Другий етап – «СТЕМ», де студенти мали змогу показати свої чудові естрадні мініатюри.

Честь ЗДМУ на змаганнях гідно захищала команда «Запорізький образ життя (ЗОЖ)», яку складають студенти першого та другого медичних факультетів: Максим Чорний, Катерина Баклажова, Євгенія Гребенюк, Владислав Кобилянський, Ірина Голубенко та Семен Блинніков.

У фіналі команди розподілили місця таким чином: на 4 місці  опинилась команда ЗДІА, 3 місце посіла команда ЗДМУ, 2 місце - команда ЗНТУ, а ЗНУ став переможцем у сьомому етапі «Битви університетів».

Всі глядачі отримали масу позитивного заряду, нових ідей та гарного настрою! Вітаємо наших студентів з почесним ІІІ місцем та бажаємо гарних результатів на фінальному етапі, який відбудеться 17 листопада.

 

 

3.11.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR