Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студентів запрошують до участі у найбільшій приватній стипендіальній програмі України

Студентів запрошують до участі у найбільшій приватній стипендіальній програмі України

Розпочався дванадцятий відкритий конкурс загальнонаціональної стипендіальної програми «Завтра.UA»., прийом заявок на участь у конкурсі на сайті програми zavtra.in.ua триватиме до 30 листопада 2017 року.

«Завтра.UA» це не тільки 1677 грн на місяць. Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Щороку Фонд збирає стипендіатів в Києві на Молодіжному форумі «Завтра.UA», де студенти беруть участь у командотворчих тренінгах, вивчають основи розробки соціальних та бізнес-проектів, зустрічаються з провідними українськими і міжнародними політиками, науковцями та діячами культури.  Крім того, стипендіати можуть особисто поспілкуватися з глобальними лідерами, провідними мислителями, бізнесменами та представниками громадського суспільства в рамках Щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES).  

Хочете дізнатися, що таке «Завтра.UA» і як перемогти у відборі? У цьому вам допоможуть наш випускник Іван Дарій, який двічі завойовував стипендію цієї програми, а також студенти ЗДМУ - стипендіати «Завтра.UA»: Джаміля Аравіцька, Ольга Гліва, Сергій Мачуський. Чим зацікавити конкурсну комісію, як подати заявку, як оформити потрібні документи, інші важливі підказки отримаєте безпосередньо від переможців попередніх років.

Зустрічі з зацікавленими відбудуться: 13  і 15 листопада  о 16:00  в аудиторії № 11 (гуртожиток №5).

3.11.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR