Робоча зустріч у Караганді, 2017

Робоча зустріч у Караганді, 2017

Останнім часом система освіти, а медична освіта не є виключенням, рухається у напрямку модернізації. Значну роль у цьому процесі відіграє стратегічне партнерство, яке допомагає розвинути співпрацю між вузами ближнього та дальнього зарубіжжя.

Для підвищення якості освіти, за участі студентів та викладачів, через міжнародні обміни, використовуються інформаційні технології та стимуляційні програми, які ведуть вищи навчальні заклади до єдиного світового освітнього простору.

В рамках такої співпраці 2 та 3 жовтня відбулася IV Центрально-Азіатська міжнародна науково-практична конференція «Інтернаціоналізація медичної освіти». Конференція складалася з пленарних та сесійних засідань.

Представники Запорізького державного медичного університету також взяли участь у заході. На сесійному засіданні доцент кафедри інфекційних хвороб, Олена Фурик, виступила з доповіддю «Досвід впровадження технології «Навчання на медичних помилках» у ЗДМУ».

3 та 4 жовтня в межах конференції проходила зустріч членів консорціуму проекту «ТАМЕ: Навчання на медичних помилках».  На цій сесії партнери проекту звітували щодо результатів, отриманих за період впровадження проекту, дисемінаційну діяльність та фінансових аспектів.

Олена Фурик доповіла щодо виконання діяльності написання нових віртуальних кейсів з медичними помилками в усіх вузах-партнерах. Альона Павленко, фахівець відділу міжнародних зв’язків, виступила з презентаціями щодо оцінки виконання проекту та оцінювання якості проекту ТАМЕ.

Зустріч партнерів пройшла у дружній атмосфері завдяки організаторам - університету Карагандинський державний медичний університет – та всім присутнім учасникам.

9.10.2017

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar